Estetik Diş Hekimliği Yaşamkent

Her insan sağlıklı ve ışıl ışıl bir gülüşe sahip olmak ister. Fakat günlük hayatta yaşanan sıkıntılar bazen bu isteğe gölge düşürebilir. Araştırmalara göre dişleri daha parlak ve sağlıklı görünen bireyler daha genç bir görünüme sahip olmaktadır.

Günlük hayattaki iş stresi, yoğunluk v.b sebeplerden dolayı kişi dişlerini sıkabiliyor. Bu da dişin görünümüne ve sağlığına zarar veriyor. Aynı zamanda tüketilen yiyecek ve içeceklere dikkat edilmediği takdirde yine dişte ciddi bozulmalar gerçekleşiyor. Bir insanın yüzüne baktığınız zaman ilk dikkat çeken organlardan birisi diştir. Genç bir yüze sahip olan bir bireyin dişleri kötü durumdaysa bu onun yüzünü daha yaşlı gösterebilir. Bu durumların genelinde estetik diş hekimliği devreye giriyor. Estetik diş hekimlerinin uyguladığı bazı yöntemler sayesinde diş sorunlarından arındırılıyor ve kişi daha genç bir görünüme kavuşuyor. Dişi güzel olan bireyin kendine özgüveni artar ve daha içten gülüşler gerçekleştirir.

Estetik diş hekimlerinin en önem verdiği unsur, önce sağlık kavramıdır. Estetiksel tedaviye başlamadan önce diş hekiminiz sağlık açısından olan problemlerinizi tespit eder. Dişinizde çürük olabilir, diş kırılması, diş eti kanaması v.b sorunlar bulunur tedavisi gerçekleştirilir.

Özellikle son yıllarda sürekli gelişen teknolojinin nimetlerinden en çok yararlanan mesleklerden birisidir diş hekimliği. Sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp yurtdışından hasta taleplerine de çok olumlu cevaplar verilmektedir. Estetik diş hekimliği adına yapılan her işlem kişinin kendini daha sağlıklı ve daha özgüvenli hissetmesine birebir yardımcı olmaktadır. Yapmanız gereken doğru hekime ulaşıp doğru tedaviyi alabilmektir. Gerisi diş hekiminizin size uygulayacağı estetik diş sanatını görmektir.

Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları

  • Gülüş Tasarımı
  • Empress (Full Porselen Dişler)
  • Zirkonyum Dişler
  • Porselen Lamina Dişler
  • Diş Kristali
  • Estetik Dolgular
  • Inley ve Onley Diş Restorasyonları
ERROR
Google platformunuzda hiç inceleme yok.
Open chat