UYGAR URER (ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ)

Ankara Ümitköy Diş Hekimi Uygar Ürer, Moondent kliniğinde implantoloji ve protetik diş tedavisinin yanı sıra birçok ağız ve diş rahatsızlıklarının tedavisini de gerçekleştirmektedir.

07.02.1983 yılında Samsun’da doğmuştur. İlk ve ortaokulu  Samsun’da bitirmiştir. Lise eğitimine 1998 yılında Ankara Fen Lisesi’nde devam etmiştir.  Yüksek Lisans Eğitimini 2001-2006  yılları arasında  Gazi Üniversitesi  Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlayarak meslek hayatına başlamıştır. Almış olduğu meslek içi eğitimler ve uygulamalı sertifika programları ile kendini diş hekimliğinde protez uygulamaları,estetik diş hekimliği, lazer uygulamaları ve implantoloji alanlarında geliştirmiştir.

2006 -2009 yılları arasında Çayyolu semtinde çalışmaya başlamıştır.

2010 yılında Ümitköy ‘de  kendi özel kliniğini açmıştır.

2011 yılında Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı  Dr. Dt. Çiğdem Şentürk ÜRER ile hayatını birleştirmiştir.

Ankara’nın ilk özel ağız ve diş sağlığı merkezi olan; engelli bireyler, çocuk ve dental fobisi olan hastaların sedasyon ve genel anestezi altında tedavilerinin yapılabildiği Özel Anka Naturadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin  kurucularındadır.

2015 eylül ayı itibariyle de eşi ile birlikte yeni konsepti ve genişletilmiş kadrosuyla Gözüm Park Yaşam Merkezinde hizmet vermeye başlamıştır.

 

Open chat